Referencje

Referencje – malowanie budynku

Niniejszym potwierdzam, iż firma remontowa Remonty Budowlane – remontowcy.com.pl mieszcząca się w Warszawie wykonała prace polegające na wymalowaniu trzech budynków, o powierzchni łącznej 459 metrów należących do ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego mieszczącego się w Nadarzynie. Prace były prowadzone od 04 maja 2015 do 18 maja 2015. Jednocześnie stwierdzam, że powierzone zadanie zostało wykonane terminowo, fachowo, a współpraca przebiegała bez najmniejszych problemów czy komplikacji, co pozwala mi polecieć firmę Remontowcy jako solidną i profesjonalną firmę usługową wykonującą remonty zgodnie z oczekiwaniami klienta na najwyższym poziomie.

Tomasz Morawski
właściciel ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego w Nadarzynie


Referencje – remont mieszkania w Warszawie

Firma Remonty budowlane – remontowcy.com.pl wykonała remont mieszkania mieszczącego się w Warszawie. Prace polegały na malowaniu, położeniu płytek ściennych i paneli podłogowych. Wszystkie prace przebiegały z zgodnie z wcześniej ustalonymi założeniami, a jakość wykonanych usług była na najwyższym poziomie. Oprócz terminowości i rzetelności firma wsparła mnie fachowym doradztwem przy doborze materiałów. Szczerze polecam profesjonalne usługi tej firmy.

Bogusława Tomaszewska
właścicielka mieszkania w Warszawie


Referencje – remont siedziby firmy transportowej

Firma remontowa Remonty budowlane – remontowcy.com.pl siedzibą w Warszawie wykonała prace remontowe polegające na wyłożeniu płytek kaflowych na ścianie, montażu ścianek działowych kartonowo – gipsowych, montażu WC i kabiny prysznicowej, szpachlowaniu i malowaniu, położeniu płytek podłogowych i ściennych w łazience, oraz montażu podwieszanego sufitu kartonowo-gipsowego wraz z zainstalowaniem oświetlenia halogenowego. Zlecenie było realizowane w siedzibie firmy transportowo-przewozowej z siedzibą w Warszawa Ursus. Wszystkie prace zostały wykonane we wcześniej ustalonym terminie. Pracownicy firmy remontowcy.com.pl wykazali się dużą profesjonalnością, otwartością na wnoszenie zaproponowanych zmian przeze mnie, nawet w trakcie trwania projektu, a przede wszystkim wykazywali inicjatywę do wspólnego konsultowania możliwych rozwiązań. Dużym atutem było ze strony firmy zaproponowanie mi dogodnych i przystępnych cen. Polecam korzystanie z usług te firmy, która zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców.

Mirosław Wożniakowski
właściciel firmy transportowej w Warszawie